Facebook

Novinky

Přečtěte si poslední novinky o našem studiu a produktech v naší nabídce

 

Od roku 1962 se společnost Artelinea specializuje na krásný, luxusní a designový koupelnový nábytek.

Více informací o kolekci Artelinea naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Kolekce dlaždic ABBEY STONE od výrobce WOW Design ukazuje, jak čas mění a utváří vzhled kamene. Tyto dlaždice s hladkým a odolným povrchem jsou připraveny vyhovět všem požadavkům pro vytvoření nadčasového interiéru.

Více o kolekci ABBEY STONE naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Kolekce obkladů TWISTER od WOW Design nabízí možnost tvořit jedinečné a výrazné kombinace vzorů. Díky těmto dekorativním obkladům se každá stěna promění v plátno nesoucí umělecké dílo.

Více o kolekci TWISTER naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Kolekce Terra od výrobce Gigacer představuje základní a primitivní design, který odráží přírodní charakteristiku, včetně odolnosti, nepravidelnosti a jedinečnosti.

Více o kolekci TERRA naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Výrobce WOW představil kolekci ICON, která se vyznačuje svým jednoduchým a lehkým designem s minimalistickým charakterem. Tvarová geometrie této řady stavebních prvků poskytuje impozantní symbolická a koncepční řešení, která jsou ideální pro architektonické projekty.

Více informací o kolekci ICON naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Kronos Ceramiche, výrobce obkladů a dlažeb, představil novou kolekci s názvem Nativa. Tato kolekce se vyznačuje velkoformátovými obklady a dlažbami, které nabízejí dekor inspirovaný travertinem. Tento materiál je známý svou hřejivou a jemnou krásou, což kolekci dodává elegantní a přírodní vzhled.

Více informací o kolekci NATIVA naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Kolekce obkladaček AQUARELLE od výrobce WOW Design představuje jemné barevné nuance zředěné vodou. Efekt průsvitných vrstev zesiluje dojem barev rozptýlených ve vodě, a to na obdélníkových obkladačkách s buď rovnými, nebo zaoblenými okraji.

Více o kolekci AQUARELLE naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Velkoformátové dlaždice z řady Pigmenti od Lea Ceramiche představují nový pohled na materiál s jemnou texturou. Tyto dlaždice jsou zvláštní díky svým jemným grafickým přechodům, které obkladu dodávají výraznou barevnou hloubku a dynamický vzhled. Řada Pigmenti oživuje základní účel keramiky tím, že se soustředí na čistě barevné provedení materiálu. Kromě toho kolekci rozšiřují různé dekorativní prvky a speciální formáty, které dodávají další možnosti pro individuální designové řešení.

Více o kolekci Pigmenti naleznete zde:

 

Zobrazit více

 

Objevte kolekci SWEET BARS od WOW Design, která nabízí pestré spektrum 22 barevných odstínů ve formátu 11,6 x 23,3 cm. SWEET BARS zaujmou svou rozmanitostí, díky kombinaci dvou odlišných materiálů a trojice povrchových úprav: matné, lesklé a porcelánové. Tato kolekce je navržena tak, aby se dokonale doplňovala s dalšími sériemi od WOW, včetně Tesserae, Love Affair a Color Drops, což vám umožní vytvořit jedinečné a harmonické kombinace pro váš interiér.

Více informací o kolekci SWEET BARS od WOW Design

 

Zobrazit více

 

Novinka od Lea Ceramiche kolekce Bio Attitude dokonale vykresluje pět odstínů dubu. Přirozenost série je umocněna povrchovou mikrostrukturou, dokonale se shodující s grafikou s velmi vysokým rozlišením.

 

Zobrazit více

 

Hledáte tapety na míru, vyrobené na zakázku jako váš jedinečný originál? Spustili jsme pro vás internetové stránky designovetapety.cz. Kompletní nabídka výrobce GLAMORA obsahuje originální vzory od italských návrhářů a jejich barevné varianty. Tapety lze vytisknout až do délky devíti metrů neopakujího vzoru. Jsou vyrobené na špičkových a vysoce esteticky příjemných materiálech.

Více na www.designovetapety.cz.

 

Zobrazit více

 

Blu Ponti - remake keramické dlaždice vytvořené jedním z největších italských architektů a designerů Giem Pontim

 

Zobrazit více

 

Série Onyx of Cerim je novinkou pro rok 2017. Je velice zdařilá a díky hluboké, neopakující se kresbě jsou realizované prostory nádherné. Formát 60x120 je vyráběn v síle 10mm. Ve stejném designu vyrábí Cerim dlažby v síle 6mm do formátu 80x240 cm.

 

Zobrazit více