Facebook
LEA Ceramiche

LEA Ceramiche

Lea Ceramiche je renomovaná italská značka, specializující se na výrobu obkladů a dlaždic pro interiéry i exteriéry. Firma úzce spolupracuje s předními designéry na vytváření jedinečných a inovativních povrchových designů. Jejich rozsáhlý sortiment zahrnuje vše, co může zákazník potřebovat, od mozaikových dílků, dekorativních prvků až po impozantní velkoformátové dlaždice.

Základem úspěchu firmy Lea Ceramiche je její neustálá touha po inovacích. Toto odhodlání k nekonečnému experimentování a výzkumu vedlo k vytvoření pokročilých výrobních systémů a technologií. Výsledkem je široká paleta vysoce kvalitních produktů, které splňují nejvyšší standardy a očekávání zákazníků.

Jedním z jejich vlajkových produktů je Slimtech, revoluční laminovaná podlahová krytina. S tloušťkou pouhých 3 mm a rozměry 1m x 3m je Slimtech ideální volbou pro prostory, kde tradiční keramické řešení nebylo dosud možné implementovat. Tento produkt kombinuje lehkost s odolností, což otevírá nové možnosti v oblasti designu a architektury.