Facebook
Glamora tapety

Glamora tapety

Glamora byla založena v roce 2010 a poměrně rychle se dostala do podvědomí laické i odborné veřejnosti, svým přístupem k zákazníkovi, neotřelým designem a inovativními prvky.
Jedná se o zakázkovou výrobu tapet na míru, kdy je každá tapeta přizpůsobena velikosti plochy a potřebám zákazníka. Tapety Glamora vynikají tiskem, grafickým zpracováním a především výběrem motivů.
Na motivech tapet Glamora se podílí mnoho světových designerů a architektů. Za zmínku stojí světoznámý designer Karim Rashid, který několik motivů sám navrhl a na mnoha spolupracoval.

Nabídka společnosti Glamora obsahuje několik typů materiálů na které své motivy aplikují.

GlamDecor skládající se  z vrstvy netkané textilie potažené PVC a nabízí výborné vlastnosti, pokud jde o kvalitu, trvanlivost, estetiku a hygienu.

GlamDecor je reliéfní tapeta, která evokuje ruční papír a dodává kresbě hloubku. Tenký matný texturovaný povrch vytváří jemné chromatické efekty.

GlamFusion je voděodolná tapeta, která nevyžaduje žádné další hydroizolační ošetření, pro použití pro přímý styk s vodou v koupelnách, bazénech a jiných vlhkých prostorech.

GlamPure materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů. Hlavní surovinou je textilní vlákno, které na stěně vytvoří povrch s přirozeně nepravidelnou texturou.

GlamSatin je mimořádně kvalitní materiál, který se třpytí a dokáže vyvolat dojem pohybu jemného hedvábí.

Poptávka a objednání:

Pro poptávku nám postačí, aby si zákazník vybral motiv,  materiál ze kterého má být tapeta vyrobena a rozměr plochy, na kterou bude tapeta lepena. Po tomto zadání pošleme zákazníkovi návrh tapety, umístění motivu na stěně a přesný rozpočet. Společnost Glamora také nabízí možnost 3D vizualizace tapety v místnosti a vzorku vybrané tapety, tak aby zákazník měl možnost si prohlédnout tapetu před tím než tapetu objedná.

Montáž:

V Praze a v blízkém okolí nabízíme také odbornou montáž.

Více o tapetách Glamora naleznete na našich internetových stránkách designovetapety.cz.